Ontvang direct €5 korting op deze bundels!
Schrijf je in en ontvang binnen enkele minuten jouw persoonlijke kortingscode.
Bundels
-
Proefpakket Hydrateer & Revitaliseer Bundel
Bespaar 33%Proefpakket Hydrateer & Revitaliseer Bundel
5.0 / 5.0
1 reviews
Proefpakket huidverzorging: 3 hydraterende producten voor 2 weken t...- Langdurige hydratatie
- Geeft een natuurlijke glow
- Cleanser, Toner & Moisturizer
Normale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs / per€29,85Aanbiedingsprijs €19,95Bespaar 33% -
Proefpakket Herstel & Kalmeer Bundel
Bespaar 20%Proefpakket Herstel & Kalmeer Bundel
Herstel & kalmeer proefpakket: verzorging voor de droge en gevo...- Kalmeert en herstelt de huid
- Versterkt de huidbarrière
- Cleanser & moisturizer
Normale prijs €15,95Normale prijsEenheidsprijs / per€19,90Aanbiedingsprijs €15,95Bespaar 20% -
Proefpakket Herfst Skin Repair
Bespaar 50%Proefpakket Herfst Skin Repair
Ontdek wat een complete hydraterende en voedende routine voor jouw ...- Verzacht een droge en trekkerige huid
- Hydrateert intensief en langdurig
- Ondersteunt de natuurlijke huidbarrière
Normale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs / per€39,90Aanbiedingsprijs €19,95Bespaar 50% -
Herfst Skin Repair
Bespaar 12%Herfst Skin Repair
Complete herfstroutine voor een soepele, gevoede huid Voelt je huid...- Verzacht een droge en trekkerige huid
- Hydrateert intens en langdurig
- Ondersteunt de natuurlijke huidbarrière
Normale prijs €89,95Normale prijsEenheidsprijs / per€101,85Aanbiedingsprijs €89,95Bespaar 12% -
Proefpakket Ultieme Anti-Aging
Bespaar 33%Proefpakket Ultieme Anti-Aging
Anti-aging proefpakket: hydratatie & aanpakken van fijne lijntj...- Intensieve hydratatieboost
- Vermindert fijne lijntjes
- Geeft een gezonde glow
Normale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs / per€29,95Aanbiedingsprijs €19,95Bespaar 33% -
Proefpakket Anti-Pigment
Bespaar 31%Proefpakket Anti-Pigment
Anti-Pigment Proefpakket: egaliseer jouw huid Maak kennis met de pe...- Direct een stralende glow
- Beschermt tegen UVA & UVB
- Egaliseert en verheldert de huid
Normale prijs €19,95Normale prijsEenheidsprijs / per€28,95Aanbiedingsprijs €19,95Bespaar 31% -
Anti-Pigment Bundel
Bespaar 15%Anti-Pigment Bundel
Summer Glow Essentials: glow & bescherming in één Geniet elke d...- Direct een stralende glow
- Beschermt tegen UVA & UVB
- Egaliseert en verheldert de huid
Normale prijs €67,11Normale prijsEenheidsprijs / per€78,90Aanbiedingsprijs €67,11Bespaar 15% -
Ultieme Anti-Aging Duo
Bespaar 15%Ultieme Anti-Aging Duo
5.0 / 5.0
6 reviews
Krachtige anti-aging duo voor zichtbare resultaten Wil je fijne lij...- Vermindert fijne lijntjes
- Verbetert stevigheid en uitstraling
- Booster & Serum
Normale prijs €65,37Normale prijsEenheidsprijs / per€76,90Aanbiedingsprijs €65,37Bespaar 15% -
Exfolieer & Egaliseer Bundel
Bespaar 15%Exfolieer & Egaliseer Bundel
5.0 / 5.0
2 reviews
Huidverzorging tegen onzuiverheden Last van onzuiverheden, pigmenta...- Vermindert puistjes en talg
- Zuivert poriën intensief
- Cleanser, Toner & Moisturizer
Normale prijs €78,07Normale prijsEenheidsprijs / per€91,85Aanbiedingsprijs €78,07Bespaar 15% -
Herstel & Kalmeer Bundel
Bespaar 15%Herstel & Kalmeer Bundel
5.0 / 5.0
10 reviews
Herstel je huidbarrière met milde verzorging Last van een beschadig...- Kalmeert en herstelt de huid
- Versterkt de huidbarrière
- Cleanser & moisturizer
Normale prijs €55,17Normale prijsEenheidsprijs / per€64,90Aanbiedingsprijs €55,17Bespaar 15% -
Hydrateer & Revitaliseer Bundel
Bespaar 15%Hydrateer & Revitaliseer Bundel
4.67 / 5.0
6 reviews
Hydrateer en revitaliseer voor een stralende huid Last van een drog...- Langdurige hydratatie
- Geeft een natuurlijke glow
- Cleanser, Toner & Moisturizer
Normale prijs €78,07Normale prijsEenheidsprijs / per€91,85Aanbiedingsprijs €78,07Bespaar 15%
Hulp nodig met het maken van jouw keuze?
Doe onze SkinTest! Binnen een minuut heb je een compleet advies afgestemd op jouw persoonlijke huiddoelen.
Starten met losse producten?
-
Droge huid
Droge huid: Oorzaken, verzorging en de beste producten Heb jij last van...
-
Gecombineerde huid
Gecombineerde huid: De beste huidverzorging voor een stralende en gezonde huid Heb...
-
Vette huid
Vette huid: De beste verzorging voor een zuivere en gebalanceerde huid Heb...